Novinka LEGO® Technic 42154 2022 Ford GT

LEGO® Technic 42154 2022 Ford GT je skvělou příležitostí pro všechny milovníky aut a stavebnic. Tato sada přináší všem fanouškům auta Ford GT z roku 2022 možnost si ho postavit a vychutnat si jeho detailní design.

Sada obsahuje všechny potřebné součástky, abyste mohli postavit autíčko, které se bude pohybovat a zároveň se bude pyšnit funkcemi, jako je otevírací kapota, otevírací dveře a nastavitelné zadní křídlo.

Popis produktu

LEGO® Technic 42154 2022 Ford GT představuje kreativní výzvu pro všechny děti od 9 let, které milují závodní auta. Stavitelé si mohou osvojit nové dovednosti při vytváření všech propracovaných detailů modelu NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 (42153). Následně se mohou ponořit do prozkoumávání všech funkcí tohoto předního závodního auta, jako je řízení, otevírací kapoty či osmiválcový motor s pohyblivými písty.

Replika vozidla bude navíc vypadat skvěle na výstavce a tak představuje ideální způsob, jak fanoušci závodění mohou ukázat všem svou vášeň. Díky LEGO Technic 42154 2022 Ford GT mohou děti prožít autentické zážitky z modelování a pištění.

Zkušenosti s tímto lego setem

Zákazníci mají k produktu LEGO® Technic 42154 2022 Ford GT pozitivní zkušenosti. Na základě recenzí zákazníků je tento produkt velmi kvalitní a zábavný – mají z něj radost a jsou s ním spokojeni. Mnoho zákazníků také poznamenalo, že tento produkt je náročný na sestavení a může být skvělou výzvou pro všechny stavební fanoušky.

LEGO® Technic 42154 2022 Ford GT je skvělou hračkou pro všechny milovníky závodů a automobilů. Jeho detailní design a jednoduché sestavení umožňuje všem hráčům vystavět si autentickou repliku Fordu GT 2022. Je to skvělý způsob, jak si užít zábavu a prohloubit si své znalosti o automobilovém průmyslu.